Bridgestone Potenza Sport AS Dört Mevsim UHP Lastikleri Duyurdu

Bridgestone lastikleri, yüksek performanslı otomobil tutkunlarının yıl boyunca sürüşlerinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyan, her mevsimde üstün performans gösterecek şekilde tasarlanan en son yeniliği Bridgestone Potenza Sport AS lastiklerini piyasaya sürdü. 2023 Yılı itibariyle tanıtılan Bridgestone Potenza Sport AS lastikleri ile yüksek performanslı aracınız artık her türlü hava koşulunun üstesinden gelebilir ve yıl boyunca heyecan verici bir sürüş deneyimi sunabilirsiniz.

Bridgestone Potenza Sport AS ile Dört Mevsim Yüksek Performans

Bridgestone Potenza Sport AS son teknoloji dört mevsim lastikler, kar da dahil olmak üzere çeşitli hava koşullarında mükemmel performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Dahili gerçekleştirilen testler, Bridgestone Potenza Sport AS lastiklerinin ıslak zeminde 0’dan 65 km/s hıza çıkarken premium rakiplerine kıyasla %7 daha fazla çekiş gücü sunduğunu ortaya koymuştur. Fakat Bridgestone Potenza Sport AS ile gerçek performans sonuçlarının uygun lastik ve araç bakımı, yol koşulları ve sürüş tarzından kaynaklı olarak değişkenlik gösterebileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Optimum Performans için Bridgestone Potenza Sport AS Neler Sunuyor?

Bridgestone PeakLife Teknolojisi: Bridgestone, PeakLife teknolojisini kullanarak hem yol tutuşunu hem de dayanıklılığı artıran özel bir kauçuk bileşimi geliştirmiştir. Bu da 80.000 km gibi etkileyici bir performans sağlayarak sürücülerin güven açısında rahat olmasını sağlar.

Geliştirilmiş Tasarım: Bridgestone Potenza Sport AS dört mevsim lastikler, yol tutuşunu iyileştirmek ve gürültüyü azaltmak için tasarlanmış sağlam bir kaburga desenine sahiptir. Ayrıca, açık omuz tasarımı suyun verimli bir şekilde dağılmasını kolaylaştırırken, derin ‘ultra ince’ 3D kılcal kanallar kış koşullarında çekişi artırarak güvenlik ve kontrol sağlar.

Bridgestone Enliten Teknolojisi: Bridgestone Potenza Sport AS dört mevsim lastik deseni Enliten teknolojisi ile üretilmiş olup, ağırlığı azaltır. Dolayısıyla yuvarlanma direncini düşürür. Bu sadece performansı artırmakla kalmaz, aynı zamanda yakıt tasarrufuna da katkıda bulunur, bu da onları çevreye duyarlı sürücüler için akıllı bir seçim haline getirir.