Continental SportContact 7, Audi RS 6 Avant Orijinal Ekipmanı Oldu

Continental, en yeni Audi RS 6 Avant performansı için orijinal ekipman lastik tedarikçisi olarak seçildi. Araç fabrika çıkışında Continental üreticisinin 22 inç ebadındaki yüksek performanslı yaz lastiği SportContact 7 ile donatılacak. Alman lastik üreticisi Continental tarafından güçlü spor araçlar için tasarlanan lastik, ıslak ve kuru zeminde daha iyi yol tutuşu, fren mesafesi ve daha az yol gürültüsü sağlayan ileri teknolojiye sahip.

Islak ve Kuru Zeminde Continental Sportcontact 7 Performansı Nasıl?

Continental SportContact 7 lastiği, geliştirilmiş ıslak ve kuru zemin yol tutuş özellikleri sunmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı bir yaz lastiğidir. Lastik üreticisi, lastiğin ıslak zeminde fren mesafesini bir önceki modele kıyasla %8, kuru zeminde fren mesafesini ise %6 oranında artırmıştır. Ayrıca lastikte, yuvarlanan yol gürültüsünü azaltmak için lastik sırtının iç kısmına tutturulmuş bir köpük tabakası olan ContiSilent bulunmaktadır.

Continental SportContact 7 Audi RS 6 Avant İçin Nasıl Bir Seçim?

Continental SportContact 7 AO Silent, 285/30 ZR 22 101Y XL FR ebadında Audi RS6 Avant performansı için onaylanmıştır. Bu lastik, güçlü spor araçların taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır ve ıslak ve kuru zeminde daha iyi yol tutuşu, fren mesafesi ve daha az yuvarlanma yol gürültüsü sunar. Gelişmiş teknolojisi ve özellikleriyle SportContact 7 AO Silent, Audi RS6 Avant performansı için mükemmel bir seçimdir.