Falken Lastikleri Avrupa Futbolu ile İş Birliklerine Devam Ediyor

Falken lastikleri, önümüzdeki sezon için Borussia Mönchengladbach ve Atlético Madrid ile futbol ortaklıklarına olan bağlılığını sürdürerek bu spordaki varlığını sağlamlaştırıyor. Sürecin ilerlemesinde spor pazarlama ajansı Sportfive bu ortaklıkların başlatılmasında ve genişletilmesinde önemli bir rol oynadı. Falken lastikleri ilk olarak 2018/19 sezonu için Borussia Mönchengladbach için “Resmi Lastik Ortağı” ve “Premium Ortağı” oldu ve önümüzdeki sezon için de bu iş birliğini sürdürüyor.

Resmi Lastik Ortaklığı Falken için Ne Fayda Sağlayacak?

Resmi lastik ortağı olarak Falken, röportajlar, basın toplantıları ve çeşitli aktivasyonlar sırasında logo duvarları da dahil olmak üzere markasını belirgin bir şekilde sergileme ayrıcalığını elde ediyor. Atlético Madrid ile 2018/19 sezonunda kurulan ortaklık, iç saha maçları sırasında ikonik “Civitas Metropolitano” stadyumunda markalaşmayı içeriyor. Her iki anlaşma da LED çevre reklamlarını ve statik panoları kapsıyor. Falken lastikleri önemli Avrupa pazarlarında ve televizyonda önemli ölçüde görünmesini sağlıyor olacak.

Falken Lastikleri Avrupa Genel Müdürü Açıklamalarda Bulundu

Falken lastikleri Avrupa Genel Müdürü, Başkanı ve CSO’su Markus Bögner, bu kulüplerin prestijini ve sundukları önemli medya varlığını vurgulamaktadır. Falken lastikleri Avrupa ile 2015 yılından bu yana başarılı bir ortaklık sürdüren Sportfive Almanya Genel Müdürü Hendrik Schiphorst, bu ortaklıkların Falken markasının iletişim hedefleriyle uyumlu olduğunu ve spor dünyasındaki yerleşik rolünün altını çizdiğini belirtiyor.