Falken Sincera SN110 Türkiye’de

Yeni Falken Sincera SN110 , Japonya ve Almanya’da bulunan Ar-Ge ekipleri tarafından iki yıllık bir süreçte geliştirildi. Lastik, yüksek ıslak zemin performansı ve aşınmaya karşı dirençli yapısı ile ön plana çıkıyor. Falken Lastikleri’nin distribütörlüğünü Türkiye’de Petlas lastiklerinin üreticisi AKO Grup üstleniyor. Yeni Falken yaz lastiği , “A” etiket değerine sahip ıslak zemin performansı ile yüksek güvenlik sunuyor.

Falken Sincera SN110 Islak Zeminde Yüksek Performans Sunuyor

Falken Sincera SN110 , 4D-Nano teknoloji ile geliştirilmiş özel bileşiği sayesinde aşınmaya karşı yüksek direnç sağlıyor. Bunun yanı sıra; hem ıslak hem kuru zeminlerde etkili yol tutuş performansı ve çekiş gücünü sunuyor. Yeni Falken yaz lastiği , hem ıslak zemin performansı hem de kilometre ömrü ile bir önceki Sincera SN832 Ecorun deseninin performansını daha ileri taşıyor.

Falken Sincera SN110 Yakıt Tüketimini Düşürüyor

Sürücülerin beklentilerini karşılayabilmek ve performansı ileri taşıyabilmek için Falken Sincera SN110 deseninin bileşiği ve sırt tasarımı, uzun bir Ar-Gesüreci sonunda geliştirildi. Aerodinamik yanak yapısı sayesinde yeni Falken yaz lastiği ile yakıt tüketiminin düşürülmesi sağlandı. Özel sırt ve yanak tasarımı, aynı zamanda; sürüş konforunu da arttırıyor. Dayanıklı sırt blokları, yeni Falken Sincera SN110 yaz lastiğinin kilometre ömrünü yükseltiyor.

Falken Sincera SN110 Fren Mesafesini Kısaltıyor

Falken Sincera SN110 , omuz bloklarının özel tasarımı sayesinde; fren mesafesini kısaltıyor. Lastiğin omuz blokları da yüksek dayanıklılığa katkı sağlıyor. Lastiğin merkez blokları üzerinde yer alan ince oluklar ise yola daha iyi tutunmayı sağlarken stabiliteyi arttırıyor. Yeni Falken yaz lastiği , 14 ila 16 inç arasındaki jantlar için uygun olan 49 ayrı ebatta satışa sunuluyor. Bu sayede, B ve C segment birçok otomobile uyum sağlıyor.