Filolarda Michelin Elektrikli Otomobil Lastikleri Tercih Ediliyor

Birleşik Krallık’ta elektrikli araç abonelik hizmeti sunan Onto, müşterilerine ilk kilometreden son kilometreye daha uzun pil ömrü, düşük gürültü ve uzun süreli güvenlik sağlamak için Michelin lastiklerini tercih etti. Michelin elektrikli otomobil lastikleri, filolar için yüksek tasarruf ve güvenlik sunuyor.

Michelin Elektrikli Otomobil Lastikleri Performansı Arttırıyor

Onto Kurucu Ortağı ve CEO Rob Jolly: “Elektrikli araçlar ile Onto markasını ve sürdürülebilir mobilite stratejimizi gerçekten anlayan bir lastik partneri ile çalışmak istiyoruz. Onto elektrikli otomobil filomuzdaki araçların çoğunda hâlihazırda Michelin lastikleri kullanılıyor. Michelin elektrikli otomobil lastikleri, piyasadaki en geniş ürün yelpazelerinden birine sahip. Lastik seçimi, elektrikli araç performansı üzerinde büyük bir etki yaratıyor. Michelin ile ortaklık yapmak, müşterilerimizi güvenli, uzun ömürlü, sessiz çalışan ve enerji verimliliği sağlayan lastikler ile hareket halinde tutabilmemizi sağlayacak.”

Michelin Elektrikli Otomobil Lastikleri Verimlilik Sağlıyor

Michelin Birleşik Krallık Genel Müdürü Chris Smith: “Elektrikli araç filosu Onto, yenilikçilik ile sürdürülebilir mobiliteye odaklanıyor ve bu anlayışı paylaşan bir lastik ortağına ihtiyaçları vardı. Bu yeni ortaklık için gerçekten heyecanlıyız. Onto müşterileri için enerji açısından verimli Michelin elektrikli otomobil lastikleri tedarik ederek harika bir sürüş deneyimi sunmaya yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. “

Lastikler Elektrikli Araç Modelleri için Özel Tasarlanıyor

Michelin elektrikli otomobil lastikleri; pil ağırlığı, yüksek tork ve sessiz güç aktarma organları için özel olarak; araç menzilini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanıyor. Elektrikli araç modelleri için konfor, yüksek yol tutuşu ve verimlilik sağlanıyor. Bu ürünler arasında kendi kategorisinde en düşük yuvarlanma direncine sahip olan Michelin e-Primacy ve elektrikli spor otomobillerinin tam performansını yansıtmasını sağlayan Michelin Pilot Sport EV yer alıyor.