Hankook 2023 Karayolu Taşımacılığı Fuarına Katılıyor

Hankook Lastikleri, Hankook ve Laufenn ticari araç lastikleri portföyünü Warwickshire’daki NAEC Stoneleigh’de düzenlenen Road Transport Expo fuarında R42 standında sergiliyor. Tüm büyük kamyon ve treyler üreticileri ve uzman ağır nakliye araçlarından parça uzmanlarına ve profesyonel hizmetlere kadar 200’den fazla katılımcının yer aldığı bu ikinci ticari araç fuarının tam merkezinde yer alacak. Karayolu Taşımacılığı Fuarı, Hankook lastik yelpazesini sunmak ve şirketin üstün kilometre performansı, güvenilirlik ve ilk lastik yatırımından mükemmel geri dönüş sağlayan yüksek performanslı lastikler üretme konusundaki kanıtlanmış itibarını göstermek için ideal bir fırsattır.

Hankook Kamyon Lastiği Serisine Hangi Desenleri Ekledi?

Hankook lastikleri, günümüzün profesyonel ticari araç operatörlerinin sürekli artan taleplerini karşılayacak lastikler tasarlamak için lastik teknolojisine sürekli yatırım yaparken, hem bölgesel hem de uzun mesafeli taşımacılık için tasarlanmış yeni bir hibrit lastik serisi de sergilenecek: Direksiyon aksı için Hankook SmartFlex AL51 ve her pozisyonda kullanılabilen bir kamyon lastiği ve tahrik aksı için SmartFlex DL51. Daha fazla filo aynı araçları uzun yol ve bölgesel uygulamalar için kullandıkça bu hibrit kullanım koşulları farklı lastik gereksinimleri gerektiriyor. Hankook, bu uygulamaları karşılamak için kamyon lastiği yelpazesine iki yeni lastik ekledi.

EXPO 2023 Fuarında Hankook Uzun Yol Lastiği Mevcut mu?

Hankook, fuarda ikinci hat markası Laufenn serisinin yeni LF95 treyler lastiğini de piyasaya sürecek. Ayrıca iki Laufenn deseni için bölgesel nakliye lastiği daha gösterilecek; Hankook LF22 tüm pozisyon ve Hankook LZ22 tahrikli aks kamyon lastiği EXPO 2023 fuarında yerini alacak.

Kamyon Lastiği Pazarında Hankook Başarısı

Hankook, kamyon lastiği değiştirme pazarında başarılı konumda görülüyor ve yeni Laufenn kamyon lastikleri geliştirilme aksiyonu, pazar payı hakimiyetini daha da artırmak için sürekli gelişen ticari lastik pazarındaki araştırmaların bir sonucudur. Yeni Laufenn ticari portföyü, yüksek kaliteli ürünleri ve yenilikçi teknolojileri ile tanınmış Hankook markasına dayanmaktadır. Bu ikinci sınıf marka, sadece maliyetleri düşürmek için değil, aynı zamanda ürünlerin çevre üzerindeki etkisini azaltmak için de kullanımın karşılığını iyi bir şekilde veriyor ve ürün yelpazesi boyunca garantili aşınmalara karşı direnç sunuyor.