Pirelli Lastikleri Formula 1 Filmi ile İş Birliği Sağladı

Ünlü lastik üreticisi Pirelli, gösterime girecek olan Formula 1 filmi ile heyecan verici bir iş birliğine imza attı. Yapımcılığını “Top Gun: Maverick” ve “Pirates of the Caribbean” gibi ikonik yapımlarıyla tanınan Jerry Bruckheimer Films’in yapımcılığını üstlendiği bu sinematik girişim, Formula 1’in heyecan verici dünyasının özünü yakalamayı vaat ediyor. F1 Group’un ve yedi kez F1 şampiyonu olan efsanevi Lewis Hamilton’ın desteğiyle bu film hem pistte hem de pist dışında heyecan verici bir gösteriye dönüşecek.

Pirelli ile Ortak Çalışacak Formula 1 Filminde Kimler Yer Alıyor?

Pirelli lastik üreticisi ile ortak çalışma yürütülecek “Top Gun “daki çalışmasıyla beğeni toplayan Joseph Kosinski’nin yönetmenliğinde: Maverick” filmiyle beğeni toplayan Formula 1 filmi şimdiden ivme kazanmaya başladı. Britanya Grand Prix’si sırasında prestijli Silverstone pistinde başlayan çekimler, büyüleyici bir anlatı için zemin hazırlıyor. Hollywood’un gönüllere taht kuran yıldızı Brad Pitt, kurgusal APXGP takımıyla geri dönüş yapan eski bir yarış ikonu olarak sürücü koltuğuna oturuyor. Ona eşlik eden yetenekli İngiliz-Nijeryalı aktör Demson Idris ise oyuncu kadrosuna derinlik ve çeşitlilik katıyor.

Pirelli Lastiklerinin Rolü: Yarışın Özgünlüğünü Desteklemek

Pirelli lastikleri filme katılımıyla birlikte, beyaz perdenin ötesine geçerek yarış hikayesinin özüne damgasını vuruyor. Filmde yer alan araçlarda Pirelli lastikleri kullanılacak ve bu da yarış sahnelerinin özgünlüğünü ve gerçekçiliğini artıracak. Pirelli’nin çekim sürecinde kullanılan tüm araçlar için lastik tedarik etmesi de projenin güvenilirliğine olan bağlılığının altını çiziyor. İtalyan markanın logosu, Brad Pitt’in canlandırdığı baş karakterin ve Demson Idris’in canlandırdığı takım arkadaşının arabasının kanat ve burun kısımlarını gururla süslüyor. Pirelli lastikleri 2011’den bu yana Formula 1 organizasyonunun özel lastik tedarikçisi olmasıyla, zengin geçmişiyle, bu girişime ek bir önem katıyor.