Ucuz 185/65R14 Lassa Lastik Fiyatları

Ucuz 185 65 R14 Lassa lastik fiyatları ile online lastik satış platformları üzerinden avantajlı bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten lastik satışı gerçekleştiren e-ticaret siteleri, tüketicilere daha fazla sayıda alternatif sunmaktadır. Güvenilir sitelerde lastiklerin etiket değerleri ile birlikte sunulan ayrıntılı teknik açıklamalar, lastik karşılaştırması yapmayı sağlamaktadır. Aynı zamanda indirimli 185 65 R14 Lassa lastik fiyatları ile bütçe dostu alışverişe imkân tanınmaktadır.

Kampanyalı 185 65 R14 Lassa Fiyatları

185 65 R14 Lassa yaz lastikleri içerisinde yer alan Greenways deseni, güvenlik ve performansın yanı sıra tasarruf sağlamak için geliştirilmiştir. Yaz aylarında kuru ve ıslak zeminde yüksek yol tutuş performansı sunmaktadır. Kampanyalı 185 65 14 Lassa fiyatları ile internet üzerinden satın alabileceğiniz ürünler içerisinde yazlık, 4 mevsim ve kışlık lastik seçenekleri bulunmaktadır.

Lassa kış lastikleri ise 7 derece altındaki hava sıcaklıklarında ve zorlu kış koşullarında yüksek yol tutuşu sağlamaktadır. Üstün teknolojilerle geliştirilen bu lastiklerin desenleri, farklı zemin koşullarında daha iyi performans sağlamaktadır. Örneğin Lassa Snoways bir kar lastiği seçeneğidir ve yoğun karla kaplı zemin koşullarında yüksek çekiş gücüne sahiptir. Iceways ise buzlanmış zeminler için tasarlanmıştır. Markanın Multiways serisi içerisinde ise kış koşulları çok sert olmadığı sürece 365 gün kullanıma uygun ürünler bulunmaktadır. En uygun 185 65 14 Lassa fiyatları ile satın alabileceğiniz Multiways lastikler, kış koşullarında kullanılabileceklerini gösteren 3PMSF sertifikası ile onaylanmıştır.

En Hesaplı 185 65 R14 Lassa Lastik Fiyatları

Türkiye’nin lastik markası Lassa, 1974 yılında Sabancı Holding tarafından kurulmuştur. 4 yıl sonra ise Japon lastik devi Bridgestone ile ortaklık sağlanmıştır. Brisa bünyesi altında üretimi yapılan yerli üretim lastikler, bu sayede en hesaplı 185 65 R14 Lassa lastik fiyatları ile tüketicilere sunulmaktadır. “Sağlamsa Lassa” sloganı ile bilinen bu lastikler, dayanıklı yapıları ile diğer lastik markaları içerisinden sıyrılmaktadır. Brisa, geliştirme sürecinde Türkiye’nin yol koşullarını dikkate almaktadır. En yenilikçi teknolojiler ile kapsamlı Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Lassa lastikler, aynı zamanda yüksek yol tutuş ve frenleme performansına sahiptir.