Yokohama Lastikleri Subaru Tarafından Ödüllendirildi

Yokohama Lastikleri, Subaru of Indiana Automotive (SIA) tarafından bu yıl ile birlikte üç yıl üst üste tedarikçi ödülüne layık görüldü. 3 yıl boyunca ödül alan firmaya ait lastikler , “Üstün Mükemmel Performans” kategorisinde yer aldı. Yokohama Lastikleri , Subaru Impreza için 225 40R18 Avid S34 lastik desenini tedarik etti. Avid GT S35 ise Subaru Legacy (225/55R17  ve 225/50R18) ve Outback (225/65R17 ve 225/60R18 ) için tedarik edildi. Yokohama Lastikleri , üstün performanslı bu ürünleri ile ödül almaya hak kazandı.

Yokohama ve Subaru İşbirliği Uzun Yıllara Dayanıyor

Yokohama orijinal ekipman satışları alanında başkan yardımcısı Andrew Zeisser: “Bir kez daha Subaru’nun Yokohama’yı en iyi tedarikçilerinden biri olarak tanımasından dolayı onur duyuyoruz. Bu ödüller, Subaru ile dünya çapında ürün ve hizmet sunmak için paylaştığımız uzun vadeli bağlılığı pekiştiriyor.”

Yokohama Yüksek Verimlilik Sağlıyor

Subaru, “Mükemmel Performans Ödülü” ile üstün güvenlik, kalite, fiyat performans oranı ve teslimat süreçlerinde yüksek performans sunan tedarikçilerini ödüllendiriyor. Hem Avid S34P hem de Avid GT S35, Yokohama Lastikleri ‘nin global BluEarth lastik serisinde yer alıyor. Bu seride yer alan lastikler, tasarımları ve üretimde kullanılan ham maddeleri ile yüksek verimlilik sağlıyor.

Yokohama Dört Mevsim Lastikleri Yüksek Performans Sunuyor

Subaru tarafından ödül almış olan Yokohama Avid S34P , daha fazla yakıt verimliliği sunarken aynı zamanda üstün sürüş performansı ve güvenlik sağlayan dört mevsim binek otomobil lastiğidir. Yine dört mevsim lastiği olan Yokohama Avid GT S35, ıslak zeminlerde yüksek çekiş gücü, kış aylarında güvenilir performans sunmanın yanı sıra; düşük gürültü seviyesi ile sürüş konforunu arttırmaktadır.

Yokohama Lastikleri BluEarth Teknolojisi

BluEarth Yokohama Lastikleri için çevre, insan ve toplum dostu ürünler üretme felsefesini yansıtmaktadır. BluEarth teknolojisine sahip lastikler, çevreye daha az zarar verirken; sürüş keyfi de sağlamaktadır. BluEarth lastikler, yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltmaktadır.